Duyurular

2019-2020 Bahar Dönemi Atölyeleri

by Ankara Dayanışma Akademisi -

Sevgili ADA Katılımcıları,

2019-2020 Bahar Dönemi Atölyelerimiz daha önce duyurduğumuz gibi Covid-19 Virüs salgını nedeniyle online olarak yürütülecektir. 

Atölyelerimiz 13 Nisan Pazartesi gününden itibaren 12:00-14:0015:00-17:00 ve 18:00-20:00 saatleri arasında ikişer saatlik dilimler şeklinde planlanmıştır. Söz konusu ikişer saatlik dilimler içinde yürütücü ve katılımcılarımız tarafından belirlenecek sayıda oturumlar yapılacaktır.

Online atölyeler için Zoom adlı uygulama kullanılacak olup uygulamayı oturumlara katılmak için kullanacağınız cihaza (bilgisayar, tablet, telefon) indirmeniz gerekmektedir. Atölyelere katılmak için Zoom kullanıcı hesabı açmanıza gerek yoktur.  Sadece uygulamayı yüklemiş olmanız yeterlidir. Canlı Atölye Oturumuna katılmak için kullanacağınız bağlantıya tıkladığınızda uygulamayı otomatik olarak indirmenizi sağlayan bir pencere açılacaktır. Bu pencerede programın indirilmesine onay vererek indirilen programı kurmanız gerekmektedir. Ayrıca uygulamayı, yüklemek istediğiniz cihaza göre aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

  1. Windows bilgisayarınız için: https://zoom.us/download  
  2. Android cep telefonunuz için https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings&hl=tr linkinden ya da telefonunuzun "play store" uygulamasından "Zoom cloud meetings" uygulamasını indirebilirsiniz. 
  3. Apple telefonunuz için  https://apps.apple.com/us/app/zoom-cloud-meetings/id546505307 linkinden ya da "app store" uygulamasından "Zoom cloud meetings" uygulamasını indirebilirsiniz. 

Oturuma dahil olmak için kayıt yaptırmış olduğunuz atölyenin sayfasına giderek Canlı Atölye bağlantısını tıklamanız yeterli olacaktır. 

Canlı atölye oturumuna moodle üzerinde katılmak için kayıt yaptırmış olduğunuz atölyenin sayfasına giderek ilgili bağlantıyı tıklayınız.

Katılımcı Kılavuzumuzu PDF dosyası olarak indirip okumak için lütfen buraya tıklayınız.Course categories

Course categories